• http://www.gov.am
  • http://www.cba.am
  • http://www.mineconomy.am
  • http://www.smednc.am
  • http://www.paap.am
  • http://www.fsm.am
  • http://uba.am/arbitration/?pageid=208
Անձնակազմ
A.Badalyan
      
         1.    Արթուր Բադալյան - գործադիր տնօրեն
                Էլ. փոստ` abadalyan@smeinvest.am
______________________________________________

H.Darbinyan  

         2.    Հրաչ Դարբինյան - գործադիր տնօրենի տեղակալ

                Էլ. փոստ`  hdarbinyan@smeinvest.am

______________________________________________


        A.Mnatsakanyan

         3.    Արման Մնացականյան - գործադիր տնօրենի տեղակալ

                Էլ. փոստ` amnatsakanyan@smeinvest.am
______________________________________________     
T.Galstyan        

         4.    Տաթևիկ Գալստյան - գլխավոր հաշվապահ

                Էլ. փոստ` tgalstyan@smeinvest.am
______________________________________________

       H.Babayan       
       
       5.    Հայկ Բաբայան - վերստուգող

                Էլ. փոստ` hbabayan@smeinvest.am
______________________________________________    



        
S.Hakobyan

        6.    Սոնա Հակոբյան - Օգնական-ռեֆերենտ

                Էլ. փոստ` info@smeinvest.am
_______________________________________________

       A.Manukyan

       7.    Գևորգ Պալյան -աշխատակազմի ղեկավար 
              Էլ.փոստ՝ gpalyan@smeinvest.am
 ______________________________________________



H.Hovhannisyan
       
       8.    Հայկ Հովհաննիսյան - ֆինանսավարկային վարչության պետ

                Էլ. փոստ` hhovhannisyan@smeinvest.am
______________________________________________

       
    
A.Arabyan
       
       9.    Աննա Արաբյան - Առաջին բաժնի պետ/ներդրումային մասնագետ             

                Էլ. փոստ` aarabyan@smeinvest.am              
 ______________________________________________



F.Kharatyan

       10.    Ֆելիքս Խառատյան -Ֆինանսավարկային վարչության Երկրորդ բաժնի պետ/ներդրումային մասնագետ

                Էլ. փոստ` fkharatyan@smeinvest.am

 ______________________________________________

A.Ghalechyan

       11.    Արթուր Ղալեչյան -վարկային մասնագետ

                Էլ. փոստ` aghalechyan@smeinvest.am

______________________________________________

        


       12.    Արման Խաչիկյան - Վարկային պորտֆելի կառավարման և մոնիթորինգի բաժնի պետ/ներդրումային մասնագետ

                Էլ. փոստ` akhachikyan@smeinvest.am
______________________________________________
    
T.Eloyan
   
      13.    Տաթևիկ Էլոյան - Վարկային պորտֆելի կառավարման և մոնիթորինգի բաժնի վարկային գլխավոր մասնագետ

               Էլ. փոստ` teloyan@smeinvest.am
______________________________________________
       
       A.Hakobyan
   
      14.    Անի Հակոբյան - վարկային մասնագետ

                Էլ. փոստ` ahakobyan@smeinvest.am
 ______________________________________________


     
     
   
      15.    Վիոլետտա Ազիզյան - վարկային մասնագետ
 Էլ. փոստ` vazizyan@smeinvest.am
   ______________________________________________




      A.Hakobyan
   
      16.    Անի Պետրոսյան - վարկային մասնագետ

   ______________________________________________

      A.Hakobyan
   
      17.    Արմինե Կարապետյան - վարկային մասնագետ

                

   ______________________________________________

      A.Hakobyan
   
      18.    Անդրանիկ Վարդանյան - վարկային մասնագետ

                Էլ. փոստ` avardanyan@smeinvest.am 

   ______________________________________________

 
       I.Aghalovyan
   
      19.    Ինգա Աղալովյան - Վարկային պորտֆելի կառավարման և մոնիթորինգի բաժնի վարկային գլխավոր մասնագետ

                Էլ. փոստ` iaghalovyan@smeinvest.am 


 ______________________________________________
 
       R.Bidzyan
   
     20.    Ռուզաննա Բիդզյան - վարկային մասնագետ
  Էլ. փոստ` rbidzyan@smeinvest.am 

______________________________________________




        T.Hakobyan      
 
       21.    Արթուր Գիչյան - վարկային մասնագետ
Էլ. փոստ` agichyan@smeinvest.am




______________________________________________

                  
 
           T.Hakobyan      
 
       22.    Տաթևիկ Հակոբյան - վարկային մասնագետ
                Էլ. փոստ` thakobyan@smeinvest.am
______________________________________________


       
          
H.Brutyan

       23.    Հրայր Բրուտյան - վարկային գլխավոր մասնագետ

                Էլ. փոստ` hbrutyan@smeinvest.am    
_______________________________________________

       
        H.Brutyan

       24.    Վարդան Մարտիրոսյան - վարկային մասնագետ

                
_______________________________________________

       
        

       25.    Զարուհի Հակոբյան - վարկային մասնագետ

                
_______________________________________________
      
K.Sokhoyan       
       
       26.    Կարինե Սոխոյան - գլխավոր հաշվապահի տեղակալ/
հաշվապահական հաշվառման բաժնի պետ
                Էլ. փոստ` ksokhoyan@smeinvest.am   
______________________________________________

H.Vardanyan

       27.    Հայաստան Վարդանյան - ավագ  հաշվապահ

                Էլ. փոստ` hvardanyan@smeinvest.am
_______________________________________________

H.Vardanyan

       28.    Նաիրա Ավագյան - ավագ հաշվապահ
              
_______________________________________________

   
   

      
        
     29.   Զոհրաբ Թորոյան- վարկային մասնագետ
_______________________________________________



I.Ispiryan

       30.    Իրինա Իսպիրյան - իրավաբանական և մեթոդաբանության բաժնի պետ

                Էլ. փոստ` iispiryan@smeinvest.am
______________________________________________
      
R.Baghiyan

       31.    Ռոզա Բաղիյան - իրավաբան-մեթոդոլոգ

                Էլ. փոստ` rbaghiyan@smeinvest.am

_______________________________________________

      

   Ruzanna Mehrabyan

       32.    Արթուր Առուշանյան - Խնդրահարույց ակտիվների կառավարման բաժնի ավագ իրավաբան
Էլ. փոստ` aarushanyan@smeinvest.am

                
_______________________________________________




       A.Manukyan

       33.    Աննա Մանուկյան - իրավաբան

_______________________________________________



       A.Manukyan

       34.    Մարի Ստեփանյան - իրավաբան-մեթոդոլոգ

_______________________________________________



      M.Minasyan

       35.    Մարո Մինասյան - Աշխատակազմի քարտուղարության ղեկավար,
 անձնակազմի կառավարման պատասխանատու
Էլ. փոստ` mminasyan@smeinvest.am

_______________________________________________


  
M.Mkrtchyan

       36.    Նելլի Չերչինյան - Արխիվավար

                

     

    _____________________________________________


M.Mkrtchyan

       37.    Մարինե Մկրտչյան - գործավար

                Էլ. փոստ` mmkrtchyan@smeinvest.am


______________________________________________

       
        

       38.    Սիրան Գրիգորյան- Հասարակայնության հետ կապերի և
 գովազդի ծառայության պատասխանատու մասնագետ

                Էլ. փոստ` sgrigoryan@smeinvest.am

______________________________________________
      



      H. Koshkakaryan


      39. Հովհաննես Կոշկակարյան  - ՏՏ ծառայության բաժնի պետ

                Էլ. փոստ` hkoshkakaryan@smeinvest.am
  ______________________________________________



      H. Koshkakaryan


      40. Հովհաննես Կարապետյան  - ՏՏ անվտանգության պատասխանատու մասնագետ
    
  ______________________________________________


H.Harutyunyan

     41. Հարություն Հարությունյան - Անվտանգության աշխատակից
 
______________________________________________



        G.Kesoyan

   42. Գոռ Կեսոյան - վարորդ
 

______________________________________________


             A. Balyan

   43. Արամ Բալյան - վարորդ - մատակարար
 



Վերջին թարմացում ` 20.09.2017  18:40