• http://www.gov.am
  • http://www.cba.am
  • http://www.mineconomy.am
  • http://www.smednc.am
  • http://www.paap.am
  • http://www.fsm.am
  • http://uba.am/arbitration/?pageid=208
Անձնակազմ
A.Badalyan
      
         1.    Արթուր Բադալյան - Գործադիր տնօրեն
                Էլ. փոստ` abadalyan@dica.am
______________________________________________

H.Darbinyan  

         2.    Հրաչ Դարբինյան - Գործադիր տնօրենի տեղակալ

                Էլ. փոստ`  hdarbinyan@dica.am

______________________________________________


        A.Mnatsakanyan

         3.    Արման Մնացականյան - Գործադիր տնօրենի տեղակալ

                Էլ. փոստ` amnatsakanyan@dica.am
______________________________________________     
T.Galstyan        

         4.    Տաթևիկ Գալստյան - Գլխավոր հաշվապահ

                Էլ. փոստ` tgalstyan@dica.am
______________________________________________

       H.Babayan       
       
       5.    Հայկ Բաբայան - Վերստուգող

                Էլ. փոստ` hbabayan@dica.am
______________________________________________    

       
    
      6. Գրիգոր Օհանյան - Գործադիր տնօրենի խորհրդական
          Էլ. փոստ՝  gohanyan@dica.am

______________________________________________    

        
S.Hakobyan

        7.    Սոնա Հակոբյան - Օգնական-ռեֆերենտ

                Էլ. փոստ` info@dica.am
_______________________________________________

       A.Manukyan

       8.    Գևորգ Պալյան -Աշխատակազմի ղեկավար 
              Էլ.փոստ՝ gpalyan@dica.am
 ______________________________________________

       
    
      9. Գայանե Կիրակոսյան-Աշխատակազմի ղեկավարի տեղակալ
           Էլ.փոստ՝  gkirakosyan@dica.am

 ______________________________________________



H.Hovhannisyan
       
      10.    Հայկ Հովհաննիսյան - ֆինանսավարկային վարչության պետ

                Էլ. փոստ` hhovhannisyan@dica.am
______________________________________________

       
    
A.Arabyan
       
       11.    Աննա Արաբյան - Առաջին բաժնի պետ/ներդրումային մասնագետ             

                Էլ. փոստ` aarabyan@dica.am              
 ______________________________________________



F.Kharatyan

       12.    Ֆելիքս Խառատյան -Ներդրումային ֆոնդի կառավարման վարչության պետի տեղակալ

                Էլ. փոստ` fkharatyan@dica.am

 ______________________________________________

A.Ghalechyan

       13.    Արթուր Ղալեչյան -Վարկային գլխավոր մասնագետ

                Էլ. փոստ` aghalechyan@dica.am

______________________________________________

        


       14.    Արման Խաչիկյան - Վարկային պորտֆելի կառավարման և մոնիթորինգի բաժնի պետ/ներդրումային մասնագետ

                Էլ. փոստ` akhachikyan@dica.am
______________________________________________
    
T.Eloyan
   
      15.    Տաթևիկ Էլոյան - Վարկային պորտֆելի կառավարման և մոնիթորինգի բաժնի վարկային գլխավոր մասնագետ

               Էլ. փոստ` teloyan@dica.am
______________________________________________
       
       A.Hakobyan
   
      16.    Անի Հակոբյան - Վարկային մասնագետ

                Էլ. փոստ` ahakobyan@dica.am
 ______________________________________________

       

    17. Լուսինե Գալստյան- Վարկային Մասնագետ

 ______________________________________________
     
     
   
      18.    Վիոլետտա Ազիզյան - Վարկային գլխավոր մասնագետ
 Էլ. փոստ` vazizyan@dica.am
   ______________________________________________




      A.Hakobyan
   
      19.    Անի Պետրոսյան - Վարկային մասնագետ

   ______________________________________________

      A.Hakobyan
   
      20.    Արմինե Կարապետյան - Վարկային մասնագետ

                

   ______________________________________________

      
   
      21.    Անդրանիկ Վարդանյան - Վարկային մասնագետ

                Էլ. փոստ` avardanyan@dica.am

   ______________________________________________

 
       I.Aghalovyan
   
      22.    Ինգա Աղալովյան - Վարկային պորտֆելի կառավարման և մոնիթորինգի բաժնի վարկային գլխավոր մասնագետ

                Էլ. փոստ` iaghalovyan@dica.am


 ______________________________________________
 
       R.Bidzyan
   
     23.    Ռուզաննա Բիդզյան - Վարկային մասնագետ
  Էլ. փոստ` rbidzyan@dica.am

______________________________________________




        T.Hakobyan      
 
       24.    Արթուր Գիչյան - Վարկային գլխավոր մասնագետ
Էլ. փոստ` agichyan@dica.am


______________________________________________

                  
 
           T.Hakobyan      
 
       25.    Տաթևիկ Հակոբյան - Վարկային մասնագետ
                Էլ. փոստ` thakobyan@dica.am
______________________________________________


       
          
H.Brutyan

       26.    Հրայր Բրուտյան - Ֆինանսավարկային վարչության Երկրորդ բաժնի պետ/ներդրումային մասնագետ

                Էլ. փոստ` hbrutyan@dica.am
_______________________________________________

       
        H.Brutyan

       27.    Վարդան Մարտիրոսյան - Վարկային մասնագետ

                
_______________________________________________

       
        

       28.    Զարուհի Հակոբյան - Վարկային մասնագետ

                
_______________________________________________
      
K.Sokhoyan       
       
       29.    Կարինե Սոխոյան - Գլխավոր հաշվապահի տեղակալ/
հաշվապահական հաշվառման բաժնի պետ
                Էլ. փոստ` ksokhoyan@dica.am   
______________________________________________

H.Vardanyan

       30.    Հայաստան Վարդանյան - Ավագ  հաշվապահ

                Էլ. փոստ` hvardanyan@dica.am
_______________________________________________

H.Vardanyan

       31.    Նաիրա Ավագյան - Ավագ հաշվապահ
              
_______________________________________________

       

      32.    Մարինե Մովսիսյան -  Հաշվապահ    
_______________________________________________

      
        
     33.   Զոհրաբ Թորոյան- Վարկային մասնագետ
_______________________________________________



I.Ispiryan

       34.    Իրինա Իսպիրյան - Իրավաբանական և մեթոդաբանության բաժնի պետ

                Էլ. փոստ` iispiryan@dica.am
______________________________________________
      
R.Baghiyan

       35.    Ռոզա Բաղիյան - Իրավաբան-մեթոդոլոգ

                Էլ. փոստ` rbaghiyan@dica.am

_______________________________________________

      

   Ruzanna Mehrabyan

       36.    Արթուր Առուշանյան - Խնդրահարույց ակտիվների կառավարման բաժնի ավագ իրավաբան
Էլ. փոստ` aarushanyan@dica.am

_______________________________________________




       A.Manukyan

       37.    Աննա Մանուկյան - Իրավաբան

_______________________________________________



       A.Manukyan

       38.    Մարի Ստեփանյան - իրավաբան-մեթոդոլոգ

_______________________________________________



      M.Minasyan

       39.    Մարո Մինասյան - Աշխատակազմի քարտուղարության ղեկավար,
 անձնակազմի կառավարման պատասխանատու
Էլ. փոստ` mminasyan@dica.am

_______________________________________________


  
M.Mkrtchyan

       40.    Նելլի Չերչինյան - Արխիվավար

                

    _____________________________________________


M.Mkrtchyan

       41.    Մարինե Մկրտչյան - Անձնակազմի կառավարման մասնագետ

                Էլ. փոստ` mmkrtchyan@dica.am
______________________________________________
        
      

   42.  Անի Ավդալյան - Գործավար
_____________________________________________
  
        

       43.    Սիրան Գրիգորյան- Հասարակայնության հետ կապերի և
 գովազդի ծառայության պատասխանատու մասնագետ

                Էլ. փոստ` sgrigoryan@dica.am

______________________________________________
     

      H. Koshkakaryan


      44. Հովհաննես Կոշկակարյան  - ՏՏ ծառայության բաժնի պետ

                Էլ. փոստ` hkoshkakaryan@dica.am
  ______________________________________________


      H. Koshkakaryan


      45. Հովհաննես Կարապետյան  - ՏՏ անվտանգության պատասխանատու մասնագետ
    
  ______________________________________________




     46. Հարություն Հարությունյան - Անվտանգության աշխատակից
 
______________________________________________


         A. Balyan

   47. Արամ Բալյան - վարորդ - մատակարար
 



Վերջին թարմացում ` 19.01.2018  12:18